Par mums

Kokapstrādes uzņēmums SIA "Mana Galdniecība" ir dibināta 2015. gada 7.janvārī un specializējas standarta un dažādu nestandarta mēbeļu, iekārtu un citu izstrādājumu izgatavošanā no koka gan mājām, gan birojiem, gan citām platībām.

Mūsu uzņēmums īsā laikā ir ieguvis labu reputāciju ar kvalitatīviem izstrādājumiem un vienmēr personalizētu sadarbību ar klientiem, kas saskan ar uzņēmuma pamatprincipiem: 

  • Augustu kvalitātes prasību ievērošana ražošanā
  • Precizitāte darbā
  • Klientu vajadzību maksimāla apmierināšana
  • Cieņas pilna attieksme pret sadarbības partneriem

Tieši šo principu dēļ visi uzņēmuma darbinieki pievēršs lielu vērību augsta līmeņa klientu servisa  nodrošināšanai pasūtījumu ražošanas un piegādes procesā. Mūsu ražoto izstrādājumu kvalitāti augstu novērtējuši ne tikai klienti Latvijā, bet mēs savu produkciju pārdodam un uzstādam arī Zviedrijā.

Mēs, MANĀ GALDNIECĪBĀ, vienmēr piedāvāsim Jums plašas izvēles iespējas gan cenas, gan dizaina ziņā. Cenšamies vienmēr kopīgi ar klientu atrast maksimāli labāko un vizuāli estētiskāko risinājumu ņemot vērā klients vēlmes, vajadzības, iespējas, šī brīža tendences un inovācijas nozarē, kas atbilstu Jūsu individuālajai gaumei un apkārtējai videi, kur izstrādājums tiks novietots. Šādi mēs spējam nodrošināt, ka abi, Jūs un mūsu uzņēmums, esam lepni par gala produktu. 

 

 

 SIA "Mana Galdniecīva" iesaistījies ESF projekta «Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos» realizācijā (Nr. 8.5.1.0/16/I/001).

PROJEKTA REALIZĀCIJAS LAIKS: 2017. gada 27.janvāris līdz 2023. gada 31. augustam.

PROJEKTA MĒRĶIS ir palielināt kvalificētu izglītības iestāžu izglītojamo skaitu pēc to dalības darba vidē balstītās mācībās vai darba devēja vadītās praktiskās mācībās un mācību praksēs.

PROJEKTA MĒRĶA GRUPA ir izglītības iestāžu izglītojamie, kas mācās profesionālās vidējās izglītības un arodizglītības programmās. Projekta izmaksas tiek segtas 85% no ESF (Eiropas Sociālā fonda), 15% no Latvijas valsts budžeta finansējuma.